Великий террор 1937-1938 років

Цей ресурс створено з метою  привернення  уваги  суспільства  до  трагічних  подій в історії   України,    викликаних    насильством  проти людства  під час Великого терору - масових політичних  репресій  1937-1938  років, згідно з Указом Президента України „Про заходи у зв'язку з 70-ми роковинами Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938 років”.

Ні для кого не секрет, що владу, ніхто "за просто так" не віддає, що поробиш - таке життя. Але влада в країні, це одне, а ідеологія, що популяризується цією владою - це зовсім інша річ. В ті часи ідеологія насаджувалась насильницьким чином та будемо сподіватися, що таке не доведеться побачити нам та нашим дітям. На прикладі насильницького насадженні певної „про владної” ідеології у 1937-1938 роках, ми маємо запам’ятати, що не можна змінювати ідеологічну свідомість людини залякуванням, знищенням того у що вона вірить, плюндруванням її людської гідності. Людині має бути даний вибір, треба запам’ятати цей історичний приклад задля того, щоб „знаючи помилки минулого не робити так само у майбутньому”.

Нехай ці події стануть для нас прикладом, як не треба робити, а не "прикладом "як це робити", для наступних диктаторів". Тож вшануємо тих, хто не промовчав, тих хто хотів щось змінити та тих, хто просто попав під "гарячу руку" владних структур під час великої ідеологічної чистки.

Підсторінки (2): Книги Періодичні видання
Comments