Київ‎ > ‎

Презентація книги «Мій Київ»

опубліковано 3 бер. 2017 р., 00:50 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 3 бер. 2017 р., 02:24 ]
30 січня 2017 р. в бібліотеці ім. М. Гоголя відбувся творчий вечір з нагоди виходу поетичної збірки «Мій Київ» видатного поета, члена Національної спілки письменників України В. Дробота. Книга вийшла друком завдяки зусиллям багатьох небайдужих людей. Підписку в мережі оголосила поетеса Н. Савіна. Були зібрані необхідні кошти, і книга прямо з видавництва потрапила на презентацію в бібліотеку. 
Під час заходу всі присутні могли отримати примірник збірки з автографом поета. Допомога депутата Київради Д. Калініченка дозволила отримати книгу бібліотекам Голосіївського району. Зокрема, Державній бібліотеці України для юнацтва автор презентував 15 своїх збірок із сподіванням, що молодь із задоволенням ознайомиться з його творчим надбанням.
Презентація нової збірки В. Дробота викликала неабиякий інтерес читаючої публіки, і читальний зал Бібліотеки був переповнений. Пролунала думка, що «Мій Київ» є своєрідним поетичним путівником по Києву. 

У заході брали участь сам поет В. Дробот, організатор підписки на збірку поетеса Н. Савіна, працівники бібліотеки ім. М. Гоголя та багатьох київських бібліотек, інші гості.

Незабутнім та пронизливим було авторське читання віршів, під час якого в залі панувала глибока тиша. Але, щойно завершався вірш зал оживав від вдячних оплесків. У кожному рядку відчувалася глибока любов та пошана поета до рідного міста, що висловлювалася майже з біблейською мудрістю. Приємний бархатистий тембр голосу та інтонація автора вкарбувалися в пам’яті присутніх.

Із власними піснями на слова В.Дробота виступили відомі київські барди О.Різник та Є.Зенюк. Побажання творчих успіхів висловили йому шанувальники. На знак вдячності поет отримав квіти та подарунки.

Наталія Боговін,
Державної бібліотеки України для юнацтва