“Історична мапа міста Кропивницький”

опубліковано 17 січ. 2018 р., 15:20 Державна бібліотека України для юнацтва
Новий сайт, присвячений місту Кропивницький - 
“Історична мапа міста Кропивницький”. Усі шанувальники історії України зможуть здійснити віртуальну подорож містом з багатою історією. Ви зможете відкрити для себе багато цікавого та іноді несподіваного в місті, яке часто залишається поза традиційними туристичними маршрутами. 
Запрошуємо вас до перегляду карти, на якій зібрані архітектурні пам’ятки затишного міста з багатою історією, яке люди прозвали «Маленьким Парижем».
Кропивницький – місто, де творили славетні українські архітектори, які залишили багату спадщину вишуканих будинків.
Кропивницький – місто, де зародився професійний український театр, де було створено «Театр корифеїв», де творили Марко Кропивницький та Іван Тобілевич (більш відомий як Іван Карпенко-Карий).

Кропивницький – індустріальне місто, де англійські підприємці, брати Роберт та Томас Ельворті відкрили завод сільськогосподарської техніки, який існує до сьогодні.

Історична карта Кропивницького була створена у рамках Кампанії цифрового перетворення, реалізованої спільно з Кіровоградською обласною державною адміністрацією, Кропивницькою міською радою і місцевими громадами за підтримки Google Україна. Метою карти є представлення громадськості та туристам історичного надбання міста з геоприв’язкою історичних місць до Карт Google.

Comments