Туристичні перлини України. Київщина.

опубліковано 19 трав. 2019 р., 05:23 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 19 трав. 2019 р., 05:40 ]
Туристичні перлини України. Київщина : бібліогр. покажч. / [уклад. С. Настенко ; ред. : С. Чачко, В. Кучерява, Н. Лінкевич] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – К. : [б.в.], 2019. – 29 с.

Любов до подорожей дарує незрівняне почуття. Що більше мандруєш, то більше прагнеш знов і знов поїхати кудись: змінити обстановку, познайомитися з новими людьми, побачити незнайомі місця. Поїздки збагачують нас корисним досвідом, розширюють кругозір, дарують радість і яскраві враження.

Наша Україна дуже різноманітна. Захід не схожий на схід, а північ – на південь. Карпатські гори відрізняються від Кримських. Міста на Закарпатті та Львівщині мають вигляд зовсім не такий, як на Київщині чи Полтавщині.

Архітектурна спадщина також багатогранна. Найбільше в справі облагороджування просторів країни рукотворними пам’ятками прислужилася церква. Вцілілі зразки, поруч з якими постають, милуючи око, достойні нові або відтворені храми,  прикрашають українські ландшафти всюди. Різноманітні фортифікаційні споруди – фортеці і замки, міські оборонні мури і вежі, перетворились на стильні резиденції, а більшу частину
з них зруйнували час і люди.

Природничу скарбницю України наповнюють різноманітні біосферні і природні заповідники, національні природні парки, заказники, пам’ятки природи, ботанічні сади, дендрологічні і зоологічні парки, пам’ятки садово-паркового мистецтва, кількість яких щороку зростає.

Пропонований бібліографічний покажчик «Туристичні перлини України. Київщина» із серії «Знай Україну» містить перелік бібліографічних джерел, ознайомившись з якими Ви більше дізнаєтеся про туристичні об’єкти Київщини.