Презентації книги Семена Широчина і Олександра Михайлика «Невідомі периферії Києва. Голосіївський район»

опубліковано 24 жовт. 2019 р., 08:10 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 25 жовт. 2019 р., 00:37 ]
Запрошуємо зануритись в історію та обговорити сьогодення під час презентації книги Семена Широчина і Олександра Михайлика «Невідомі периферії Києва. Голосіївський район» у Державній бібліотеці України для юнацтва (м.Київ. просп.Голосіївський, 122)
Коли: 5 листопада 2019 р. 19.30-21.00

Про авторів:

Семен Широчин – кандидат технічних наук, дослідник архітектури Києва, автор книг та низки статей про архітектуру Києва радянської доби.

Олександр Михайлик – києвознавець, автор низки книг про архітектуру Києва та храмів Київщини та Житомирщини.

Про книгу:

У книзі розглянуто історію розвитку усіх історичних місцин на терені Голосіївський району – найбільшого у Києві, за площею майже рівного королівству Ліхтенштейн, але досі не дослідженому. Детально згадано усі історичні місцевості, що існують або існували – аж до найменших хуторів (відомості про деякі з них досі ніде не публікувалися, а їх історія не досліджувалася). Інформація про хутори району викладено в хронологічній послідовності – поселення розміщені у тому порядку, у якому виникали. Також відтворено дати їх заснування або появи.
У виданні велику увагу приділено науковим установам і навчальним закладам, Національній бібліотеці України імені Вернадського, Національному комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ), Національному музею народної архітектури та побуту України та іншим важливим об'єктам – іподрому, обсерваторії, кінотеатрам і будинкам культури.