«Незалежність очима ТСН»

опубліковано 31 серп. 2017 р., 06:43 Tatyana Yakushko   [ оновлено 31 серп. 2017 р., 07:23 ]
Державна бібліотека України для юнацтва запрошує 01 вересня о 9:30 з нагоди Дня Знань на презентацію книги "Незалежність очима ТСН" за участі журналістів ТСН - які «пам'ятають головні події в історії незалежної України на смак, колір і навіть на запах».

«Незалежність очима ТСН» — збірка із 20 найяскравіших та значущих подій часів незалежності України, описані через призму сприйняття та спогадів журналістів, редакторів та телеведучих ТСН, серед яких Алла Мазур, Олександр Ткаченко, Василь Костюк, Наталя Нагорна, Олександр Загородній, Олена Мацюцька, Ганна Бока, Дмитро Святненко та інші, які розповідають про яскраві досягнення й змарновані можливості, перемоги і зради, героїв та злодіїв — про головні події в історії незалежної України за останні чверть століття.

Автором історичних текстів став письменник та історик Валерій Примост. Завдяки художньому таланту Валерія, книга не схожа на академічну "документалку". Історичне дослідження не стомлює читача: історії, як шкільної дисципліни, тут майже немає, адже більшу частину книгу складають особисті спогади та враження колективу ТСН. А також, дуже щирі, майже сімейні спогади тих, хто цю історію фіксував щодня. Повна версія сучасної історії України без нальоту імперської цензури від письменника.

Книга "Незалежність очима ТСН " -  яскраве видання з численними фотографіями з архіву Телевізійної Служби Новин телеканалу 1+1, видана у співпраці з видавництвом "Основи".

Нагадаємо, це вже третя книга Телевізійної служби новин каналу "1+1". У липні 2015 року побачила світ "Війна очима ТСН". А у листопаді 2014 року – "94 дні. Євромайдан очима ТСН".

Прочитайте книгу «Незалежність очима ТСН» - дізнайтесь правду про те, що було і що відбувається прямо зараз!

Спікери: журналісти Ганна Бока, Дмитро Святненко

Координатор: завідувачка відділу мистецтв Аліна Острова

За сприяння прес-служби телеканалу 1+1


ЧАС: 01 вересня о 9:30

МІСЦЕ: Державна бібліотека України для юнацтва, просп. Голосіївський, 122, м. Київ.

Comments