29 вересня. Пам'ятати #БабинЯр

опубліковано 29 вер. 2017 р., 22:20 Tatyana Yakushko   [ оновлено 29 вер. 2017 р., 23:15 ]
"Я хочу сказати кілька слів — одну тисячну частину з того, про що я сьогодні думаю і що мені хотілося б тут сказати. Я хочу звернутися до вас як до людей — як до своїх братів по людству. Я хочу звернутися до вас, євреїв, як українець — як член української нації, до якої я з гордістю належу. Бабин Яр — це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі. І тому українець не має права забувати про неї так само, як і єврей. Бабин Яр — це наша спільна трагедія, трагедія перш за все єврейського і українського народів"
Іван Дзюба, український письменник і дисидент
29 вересня 1966 року


5-ти хвилинний документальний фільм, що було показано на відкритті церемонії, створено на підставі рідкісного відео та фотоархіву про жорстокі вбивства в Бабиному Яру в Києві. У ньому представлені щойно задокументовані спогади тих свідків, що передили жахливу подію. І саме вони говорять про необхідність створення в Києві місця пам'яті - Меморіального центру всіх жертв Бабиного Яру та Голокосту на теренах України.
Фільм є у двох версіях: з англомовним закадровим голосом і англійськими субтитрами для промов виживших. А також із україномовним закадровим голосом.
Фільм є повністю доступним для показу в ТБ, онлайн-медіа та соцмережах.Comments